Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Dijital tasarım ve iyi kodlamanın heyecan verici birleşimi sayesinde sıradışı tasarımlar yapan ve 2003 yılından beri faaliyette olan bir web sitesi tasarım ve yazılım şirketiyiz. Yeni yazılım teknolojilerini takip ederek, geliştirdiğimiz web sitesi yönetim panelimizi devamlı güncelleyerek geliştiriyoruz. Geleceğin bir adım önünde olma vizyonu ile; dijital dünyanın trendlerini, markaların pazarlama stratejileri doğrultusunda hayata geçirmek için çalışıyoruz. Strateji, tasarım ve yenilik odaklı hareket ederek, müşterilerimizin dijital dünyada doğru konumlanmasını sağlıyoruz. Kullanıcı dostu ara yüz tasarımlarımız ile müşterilerimizin hedef kitleleriyle güçlü bağlar kurmalarına yardımcı oluyoruz. Uzun süreli iş birliği yaptığımız ve çözüm ortağı olduğumuz şirketlerin, kurum kültürünü en iyi yansıtan, hedef odaklı web sitesi tasarımları ile markaların gücüne güç katıyor, sektörde arzu ettikleri farklı konuma ulaşmalarına destek oluyoruz.

Dönüşüm Odaklı Tasarım Anlayışı

KralDizayN ekibi ile çalışmaya başladığınızda, tüm odağımızın müşteri taleplerini maksimize etmek olduğunu net bir şekilde görebilirsiniz. Sizden brief aldığımız ve kullanıcı deneyimi / arayüz aşamasına geçtiğimiz andan itibaren, ekip olarak potansiyel müşterilerinizin muhtemel davranışlarını keşfetmeye çalışırız. Ortaya çıkardığımız dönüşüm yollarıyla birlikte, ziyaretçilerinizle etkileşiminizi kolaylaştırabilecek köprüler inşa ederek büyüme yolculuğunuza tanıklık etmenin tadını çıkarırız.

Başarıya Giden Yol

İnternet üzerinde bir ürün veya hizmet üzerine araştırma yapan kullanıcıların kafasının karışık olduğunu biliyoruz. Karar vermek için fazla zamanlarının olmadığının da farkındayız. İşte tam bu noktada, onları satın alma kararını verirken en az düşündürecek ve sonuca götürecek yolları bulmak için çalışıyoruz. Bir kullanıcı, Sık Sorulan Sorular sayfasında müşteriniz olmaya ikna olurken, bir başka kullanıcı tüm ürün ve hizmetlerinizi anlattığınız 2 dakikalık bir videoyu tercih edebilir. Hangi yöntemi seçeceğimize gerçek kullanıcı davranışlarını web analitiği araçları üzerinden izleyerek birlikte belirliyoruz.